Factory Warehouse Logistic
Menu
37D02AA3-0720-4E75-AED1-51AEE680D3D0 Created with sketchtool.
375D118D-84FF-48D0-BD30-194B2F6BE727 Created with sketchtool.

Zarządzanie łańcuchem dostaw w systemie VMI

Zarządzanie łańcuchem dostaw w systemie VMI

Zarządzamy łańcuchem dostaw naszych klientów, wykorzystując rozwiązania logistyczne dopasowane do potrzeb. W naszych projektach organizujemy:

 • Import towarów – transport morskim, kolejowym, lotniczym, drogowym wraz z konsolidacją ładunków i realizacją dostaw od producentów komponentów z całego świata.
 • Dostawę ładunków kontenerowych do magazynu w dowolnym miejscu w Polsce (CEE), który prowadzimy dla klienta. Wykorzystujemy do tego transport drogowy lub (jako alternatywne rozwiązanie) transport kolejowy.
 • Prowadzenie składu celnego we wskazanym magazynie.
 • Zarządzanie stockiem w oparciu o system WMS Red Praire – kompleksowe zarządzanie poziomem zapasów i bezpieczeństwem produkcji.
 • Dystrybucję – transport całopojazdowy i drobnicowy w ramach UE do fabryk i odbiorców klienta – zgodnie z sekwencją zamówień klienta.

Nasze lokalizacje

  Administratorem Twoich danych osobowych jest Factory Warehouse Logistics, będą one przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie za pośrednictwem formularza kontaktowego i ewentualne przekazanie w związku z tym informacji handlowych o usługach świadczonych przez Spółkę, co jest to niezbędne do realizacji prawnie uzasadnionego interesu Spółki w postaci utrzymywania kontaktu z osobami zainteresowanymi usługami Spółki. Szczegóły dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdziesz tutaj.

  Factory Warehouse Logistics
  ul. Równoległa 4A,
  02-235 Warszawa

  Factory Warehouse Logistics
  ul. Ryszarda Chomicza 13 I,
  55-080 Nowa Wieś Wrocławska

  Factory Warehouse Logistics
  ul. Bora-Komorowskiego 6,
  51-210 Wrocław