Factory Warehouse Logistic
Menu
37D02AA3-0720-4E75-AED1-51AEE680D3D0 Created with sketchtool.
375D118D-84FF-48D0-BD30-194B2F6BE727 Created with sketchtool.

Zakup i serwisowanie infrastruktury

Zakup i serwisowanie infrastruktury

Przy realizacji projektów wykorzystujemy naszą wiedzę, nie tylko w obszarze infrastruktury magazynowej, ale również infrastruktury technicznej obiektów, przepisach BHP i ppoż. oraz prawa budowlanego. Uwzględniając obowiązujące normy, dostosowujemy obiekt do naszych lub klienta potrzeb.

Mamy wieloletnie doświadczenie w wyposażaniu obiektów w nowoczesny system CCTV, KD i alarmu, w celu zapobiegania kradzieżom oraz weryfikacji poprawności dostaw i wysyłek.

Współpracujemy z największymi dostawcami regałów magazynowych jak Mecalux, Stow i MGL oraz z wieloma podmiotami w zakresie montażu i przeglądów eksperckich. Korzystamy z regałów systemowych z wózkami prowadzonymi indukcyjnie. Aktualnie posiadamy 170 tysięcy miejsc paletowych w regałach.

Potrafimy doradzić nie tylko w kwestii potrzebnego miejsca w obiekcie magazynowym, ale też jesteśmy w stanie wybrać konkretny model systemu regałowego. Nie obce nam są projekty planowania regałów systemowych, antresoli regałowych, regałów wspornikowych oraz windowych.

Mamy doświadczenie również w projektowaniu rozwiązań infrastrukturalnych dla klienta dotyczących pakowania, banderolowania, etykietowania oraz innych usług dodanych.

W naszych magazynach pracuje 330 urządzeń własnych, rozpoczynając od wózków niskiego unoszenia, poprzez wózki czołowe i wysokiego składu, a kończąc na wózkach systemowych. Dbamy o najwyższą jakość zasobów dostarczanych do obiektu magazynowego. Naszymi dostawcami floty są liderzy w branży jak Jungheinrich, Linde oraz Still. Korzystamy również z rozwiązań opartych na wynajmie krótko i długoterminowym.

Mamy kompetencje w projektowaniu infrastruktury magazynowej od podstaw. Współpracując z naszymi kontrahentami i wewnętrznym działem analiz, tworzymy rozwiązania dostosowane do wymagań klientów. Dbamy o to, aby flota była elastyczna i dobrana do ich potrzeb. Jednocześnie czuwamy nad kosztami eksploatacji, aby były na jak najniższym poziomie.

Nasze lokalizacje

  Administratorem Twoich danych osobowych jest Factory Warehouse Logistics, będą one przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie za pośrednictwem formularza kontaktowego i ewentualne przekazanie w związku z tym informacji handlowych o usługach świadczonych przez Spółkę, co jest to niezbędne do realizacji prawnie uzasadnionego interesu Spółki w postaci utrzymywania kontaktu z osobami zainteresowanymi usługami Spółki. Szczegóły dotyczące przetwarzania danych osobowych znajdziesz tutaj.

  Factory Warehouse Logistics
  ul. Równoległa 4A,
  02-235 Warszawa

  Factory Warehouse Logistics
  ul. Ryszarda Chomicza 13 I,
  55-080 Nowa Wieś Wrocławska

  Factory Warehouse Logistics
  ul. Bora-Komorowskiego 6,
  51-210 Wrocław